Zeynep Çamcı

Zeynep Çamcı

Zeynep Çamcı Kimdir?

Büyük bir merakla yayınlanması beklenen yaz sezonun yeni dizilerinden olan Seviyor Sevmiyor dizisinin  fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Oldukça merakla beklenen dizinin heyecanlı ve neşeli fragmanı bir çok kişi tarafından izlendi. Geri sayımın başlamış olduğu dizinin gün saydığı belirtiliyor. Seviyor Sevmiyor dizisi Ay Yapım tarafından dizi oyuncularının geniş kadrosuyla ATV ekranlarında olacak. Ay yapım'ın dizileri arasında yer alan bu dizide genç oyunculardan oluşan dev bir kadro yer alıyor. 2016-2017 sezonu Haziran ayı içerisinde başlaması beklenen Seviyor Sevmiyor dizisinde başrol oyuncularından olan Zeynep Çamcı dizide Deniz karakterini canlandırıyor. Seviyor Sevmiyor dizisinde yer alan Zeynep Çamcı kimdir, nerelidir, kaç yılında doğmuştur, burcu nedir, eğitimi nedir, hangi filmlerde ve dizilerde oynamıştır? gibi birtakım soruların cevabını merak ediyorsanız Zeynep Çamcı hayatı ve hakkında biyografisi içerisinde bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Zeynep Çamcı Kısaca Hayatı Biyografisi

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 Muğla Bodrum doğumludur. Sinema, dizi oyunculuğu ve tiyatro oyunculuğu yapan Zeynep Çamcı İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Zeynep Çamcı 29 yaşında ve yay burcudur.  Öncelikle Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. İkinci sezonunda katılmış olduğu Leyla ile Mecnun dizisinde de oyunculuğu ile oldukça beğeni toplayan Çamcı; aynı sezonda diziden ayrılmıştır. Düşük reyting nedeniyle kaldırılmış olan Emir'in Yolu dizisinden sonra TRT1 transfer olan Zeynep Çamcı Beni Böyle Sev dizisinde başrolü Alper Saldıran ile paylaşarak bu dizide yer almıştır. Son olarak oynamış olduğu Meryem filmiyle 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu Ödülü'nü kazanarak oyunculuğunun başarısını bu şekilde ödüllendirmiştir.

Ayrıca 2014 yılında başrolünü canlandırmış olduğu senaryosunu Gupse Özay'ın yazdığı Deliha filminde Havva rolünü canlandıran Zeynep Çamcı 2015 Eylül ayında ise Star TV'deki başlamış  olan Eğlendirme Dairesi isimli programda yer almıştır. Dizinin erken yayından kaldırılması sonrasında Atv'de yer alan ve Kore uygulaması olan filmde başrol olarak oynamaya başlamıştır.

Zeynep Çamcı'nın oynamış olduğu filmler; Recep İvedik 2, Güneşin karanlığı, Recep İvedik3 Meryem, Bedeli hazır ayrıca Eğlendirme Dairesi, Beni böyle sev, Emir'in Yolu Leyla ile Mecnun ve Canımın içi televizyon dizilerinde de rol almıştır.Zeynep Çamcı Kimdir, Zeynep Çamcı Aslen Nereli, Zeynep Çamcı Kaç Yaşında, Zeynep Çamcı Evli mi, Zeynep Çamcı Burcu Nedir, Zeynep Çamcı Sevgilisi, Zeynep Çamcı Memleketi Neresi, Zeynep Çamcı Boyu, Zeynep Çamcı Hayatı, Zeynep Çamcı Biyografisi, Zeynep Çamcı
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri