Ezgi Eyüboğlu

Ezgi Eyüboğlu

Genç ve güzel oyunculardan olan Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 tarihinde başkent Ankara'da dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2015) göre hesaplanacak olur ise 27 yaşındadır. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı'nda başlayan başarılı oyuncu ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na geçiş yaparak bale bölümünden mezun olmuştur. Ardından ikinci üniversite olarak Yeditepe Üniversitesi'nde eğitim hayatında devam etmiştir.

2007 yılında çeşitli organizasyonlarda yer alan Ezgi Eyüboğlu, asıl ününü 2011 yılında yayınlanan Kalbim Seni Seçti dizisiyle elde etmiştir. Ardından ise; Muhteşem Yüzyıl, Sudan Bıkmış Balıklar, İntikam, Yasak, Ulan İstanbul gibi projelerde yer almıştır. Şu sıralar ise Fox TV ekranlarında yayınlanan Adı Mutluluk dizisinde rol almaktadır ve bu dizide Kumsal karakterini canlandırıyor.


Ezgi Eyüboğlu Boyu Kilosu
Ezgi Eyüboğlu Sevgilisi
Ezgi Eyüboğlu ve Sevgilisi Kaan Yıldırım
Ezgi Eyüboğlu Fotoğrafları
Ezgi Eyüboğlu Dizileri Muhteşem Yüzyıl


Ezgi Eyüboğlu Vikipedi, Ezgi Eyüboğlu Ekşi, Ezgi Eyüboğlu Bikinili, Ezgi Eyüboğlu Boyu Kilosu, Ezgi Eyüboğlu Nereli, Ezgi Eyüboğlu Ayak, Ezgi Eyüboğlu Sevgilisi
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri