Dilara Aksüyek

Dilara Aksüyek

Türkiye'nin genç ve güzel bayan oyuncularından biri olan Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir'in Karşıyaka ilçesinde dünyaya merhaba diyen ünlülerdendir. Günümüz yılına (2015) göre 28 yaşında olan Dilara Aksüyek, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim almıştır. Boyu 1,65 cm olan güzel oyuncunun 55 kilo olduğu tahmin edilmektedir. Karşıyaka'da 8 yaşına kadar yaşadıktan sonra babasının işi sebebi ile Edirne'ye taşınmışlardır.

Oyunculuk olma hayali olan Dilara Akyüksek, 2007 yılında İstanbul'a giderek Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı bir eğitimin ardından 2012 yılında Evlerden Biri adlı dizide rol alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Dilara Yüksek'in rol aldığı diziler arasında; Merhamet, Kadim Dostum gibi diziler yer almaktadır. Şimdilerde ise Fox TV'de yayınlanan Adı Mutluluk adlı dizide rol almaktadır.


Dilara Aksüyek instagram
Dilara Aksüyek Sevgilisi
Dilara Aksüyek Ekşi
Dilara Aksüyek Vikipedi
Dilara Aksüyek Merhamet Dizisi

Dilara Aksüyek Boyu Kilosu

Dilara Aksüyek Vikipedi, Dilara Aksüyek Sevgilisi, Dilara Aksüyek Ekşi, Dilara Aksüyek Nereli, Dilara Aksüyek Ayak, Dilara Aksüyek Boyu Kilosu
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri