Ceyhun Mengiroğlu

Ceyhun Mengiroğlu

Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Adı Mutluluk dizisi ile yıldızı parlayan Ceyhun Mengiroğlu, 1986 yılında İstanbul'da dünyaya merhaba demiştir. Günümüz yılına yani 2015 senesine göre hesaplanacak olursa 29 yaşındadır. Babasının turizm dünyasında önemli isimlerden biri olmasından dolayı ilk önce kendisi de turizm ile alakalı bölüm okumaya başlamıştır. Sonrasında ise bu bölümü okumaktan vazgeçip mankenlik yapmaya başlamıştır.

Dubai'de podyumlarda mankenlik yapan Ceyhun Mengiroğlu, giyim tarzı ile de dikkat çekmektedir. Özellikle V yaka türünde t-shortleri sevdiği bilinmektedir. Yakışıklı oyuncu, Hakan Akkaya'nın "Man in Black" adlı defilesinde de mankenlik yapmıştır. Defilelerin yanı sıra sanatçıların çeşitli kliplerinde de manken olarak rol almıştır. Adı Mutluluk dizisinde canlandırdığı Eren karakteri ile şu sıralar hayranlarının beğenisini kazanmaktadır. Mankenliğin yanı sıra oyunculukta da başarılı bulunmaktadır.


Ceyhun Mengiroğlu instagram
Ceyhun Mengiroğlu Boyu
Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi
Ceyhun Mengiroğlu Fotoğrafları

Ceyhun Mengiroğlu Vikipedi, Ceyhun Mengiroğlu Nereli, Ceyhun Mengiroğlu Boyu, Ceyhun Mengiroğlu instagram twitter, Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri