Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu

Son dönemin popüler genç ve güzel oyuncularından biri olan Aslı Bekiroğlu, aynı zamanda ülkemizin vine fenomenleri arasında da yer alıyor. Aslı Bekiroğlu'nun 1997 yılında İstanbul'da dünyaya gözlerini açtığı bilinmektedir. Güzel oyuncu günümüz yılına (2015) göre 18 yaşındadır. Lise eğitimini İtalyan Lisesi'nde tamamlayan Bekiroğlu, üniversite eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde sürdürmektedir. 1,62 cm boy uzunluğunda olan güzel oyuncunun 62 kilo olduğu bilinmektedir.

Oyunculuk hayatına Beni Böyle Sev dizisinde başlayan Aslı Bekiroğlu şu anda ise Fox TV kanalında yayınlanmakta olan Adı Mutluluk adlı dizide rol almaktadır. Vine çekmede başarılı olduğu gibi oyunculuk hayatındaki başarısıyla da göz doldurmaktadır. Aslı Bekiroğlu, çekmiş olduğu çok sayıda vine ile tanınıyor. Vine sonrası popülerliğini arttıran Aslı Bekiroğlu, bir dondurma markasının reklam filminde de rol almıştır. Kendisi ile yapılan röportajda hep ünlü olmak istediği hayalini sonunda gerçekleştirdiğini de belirtmiştir.


Aslı Bekiroğlu Vine
Aslı Bekiroğlu ve Sevgilisi
Aslı Bekiroğlu instagram
Aslı Bekiroğlu Vikipedi
Aslı Bekiroğlu Boyu Kilosu


Aslı Bekiroğlu Vine, Aslı Bekiroğlu Vikipedi, Aslı Bekiroğlu Ekşi, Aslı Bekiroğlu Nereli, Aslı Bekiroğlu Boyu Kilosu, Aslı Bekiroğlu Sevgilisi
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri