Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

Rüzgarın Kalbi Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

Fox Tv ekranlarında 20 Ağustos Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısı Film Evi Fox Tv ile 2016 2017 yeni sezonu için anlaştı. Başrollerinde Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın yer aldığı Rüzgarın Kalbi Dizisi Fox Tv’den 2016 2017 yeni sezonu için 13 bölümlük ilk yayın hakları anlaşmasını imzaladı.

Rüzgarın Kalbi dizisinde Rüzgar ve Zeynep hayattan tokat yemiş iki gençtir. Rüzgar ve Zeynep’in yolları Zeynep’in Kutay tarafından düğünde terk edilmesi ile kesişir. Kutay’a rakip olarak Zeynep ve arkadaşları tarafından dizayn edilen Rüzgar ise Kutay ve Zeynep’in oyunlarının bir parçası olmak istemez. Zeynep ise yavaş yavaş Kutay’a aşık olmaktadır.

 Rüzgarın Kalbi final tarihi?

İşte yukarıda okudunuz senaryo aslında her ne kadar eski kız arkadaşının gönlünü alma gibi klişe bir konudan oluşsa da senaryo kendi içinde izleyiciyi çok farklı yerlere çekebilmektedir. Bu yönüyle Rüzgarın Kalbi dizisinin tutma ihtimalini görüyoruz; ancak Ege’de yapılan çekimler Rüzgarın Kalbi dizisinin bir yaz dizisi görünümünde olduğunu da gösteriyor. Bu nedenle de kış aylarının gelmesi ile bu senaryo nasıl devam ettirilecek bilemeyiz; ancak biz Rüzgarın Kalbi dizisinin 13 bölüm sonra final yapacağını ve Fox Tv’nin Rüzgarın Kalbi dizisi yapımcısoı Film Evi ile yeni bir anlaşma imzalamayacağını düşünüyoruz.

Rüzgarın Kalbi dizisi iyi reytingler alırsa tabi ki 13 bölümden daha fazla da devam edebilir. Rüzgarın Kalbi dizisi ilk bölümü ile 3.01 reyting alarak çokta kötü bir başlangıç yapmadı.

Rüzgarın Kalbi dizisinin şuanda kesin olarak açıklanmış bir final tarihi yok. Rüzgarın Kalbi dizisinin yeni sezon dizilerinin başlaması ile  güçlü rakipleri karşısında güç kaybedeceğini ve yapımcının da çok fazla zorlamayarak Rüzgarın Kalbi dizisini kasım 2016 da final yaptıracağını düşünüyoruz. Rüzgarın Kalbi dizisi senaryo olarak çok farklı yerlere gidebilrse tabi ki sezonlarca da devam edebilir; ancak senaryo ortada.

Rüzgarın Kalbi final tarihi, Rüzgarın Kalbi kaç bölüm devam edecek, Rüzgarın Kalbi kaç bölüm sürecek, Rüzgarın Kalbi ne zaman bitecek, Rüzgarın Kalbi Ne Zaman final, Rüzgarın Kalbi neden final yaptı
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri