Ata Demirer ve Özge Borak Boşandı Mı?

Ata Demirer ve Özge Borak Boşandı Mı?

Ünlüler arasında gözde çiftler arasında yer alan Ata Demirer ile Özge Borak'ın mutlu evliliği magazin dünyasının sevilen unsurlarından birisiydi. Bir çok haber sitesinini iddasına Ata Demirer ve Özge Borak çiftli yaptıkları yazılı açıklama ile boşanma kararı aldıklarını dile getirdi.

İşte yapılan yazılı açıklama;

"3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. İnsani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz."

Henüz Ata Demirer ya da Özge Borak twitter hesabından haberin doğruluğunu onaylamış değil. Yakın zamanda Özge Borak'ın twitter hesabı başkası tarafından ele geçirilmişti ve şöyle bir tweet atılmıştı;

Atılan bu tweetin ardından ise Ata Demirer ve Serra Yılmaz gibi iki başarılı oyuncu, Twitter hesaplarından Özge Borak'ın hesabının ele geçirildiğini belirtmişti. Ardından hesabını geri alan Özge Borak da hesabının ele geçirildiğini duyurmuştu.

Ata Demirer ve Özge Borak Boşandı Mı?
Hangi Kanalda Hangi Dizi Var
Son Eklenen Oyuncu Künyeleri